MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 15 cm. Perkusní zámek.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Evropa kolem poloviny 19. stol.
25583. Kapesní pistole
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
7 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
7 000 Kč
limit (12.12.2018 18:04:30)
3081
7 000 Kč
2738
6 500 Kč
limit (12.12.2018 18:04:14)
3081
6 000 Kč
2738
5 500 Kč
limit (09.12.2018 16:43:12)
3081
5 000 Kč
limit (09.12.2018 16:43:11)
3408
4 500 Kč
limit (08.12.2018 3:42:50)
3408
4 400 Kč
3659
4 300 Kč
limit (07.12.2018 21:26:42)
3408
4 200 Kč
2325
4 100 Kč
limit (06.12.2018 7:03:08)
3408
4 000 Kč
3768
3 900 Kč
limit (05.12.2018 21:09:42)
3408
3 800 Kč
2325
3 700 Kč
limit (03.12.2018 15:04:39)
3408
3 600 Kč
4667
3 500 Kč
3408
3 400 Kč
2325
3 300 Kč
limit (02.12.2018 20:42:07)
3408
3 300 Kč
2325
3 200 Kč
limit (02.12.2018 20:42:02)
3408
3 100 Kč
2325
3 000 Kč
limit (02.12.2018 20:41:58)
3408
2 900 Kč
2325
2 800 Kč
limit (02.12.2018 20:41:54)
3408
2 700 Kč
2325
2 600 Kč
3408
2 500 Kč
limit (02.12.2018 20:41:02)
1040
2 500 Kč
3408
2 400 Kč
limit (02.12.2018 20:40:56)
1040
2 300 Kč
3408
2 200 Kč
limit (01.12.2018 15:54:06)
1040
2 100 Kč
limit (01.12.2018 15:54:05)
1785
1 800 Kč
limit (01.12.2018 15:53:46)
1785
1 700 Kč
1040
1 600 Kč
limit (01.12.2018 15:53:39)
1785
1 500 Kč
1040
1 400 Kč
limit (30.11.2018 23:55:57)
1785
1 300 Kč
1148
1 200 Kč
1488
1 100 Kč
1040
1 000 Kč
2352