Evropa kolem poloviny 19. stol. - Kapesní pistole

Délka 15 cm. Perkusní zámek.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa kolem poloviny 19. stol.
25583. Kapesní pistole
Dražba ukončena:12.12.2018 18:09:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč