Evropa konec 18. stol.

52122. Obrazový rám

popis: Dřevo, vnější rozměr 148x117 cm, vnitřní rozměr 136x104 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:59:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč