MENU
Vstup do aukce
144. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
21. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka 48 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Evropa konec 18. stol.
25621. Pistole s křesadlovým zámkem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
5 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
5 000 Kč
limit (12.12.2018 18:25:38)
194
4 900 Kč
1633
4 800 Kč
limit (12.12.2018 18:25:18)
194
4 700 Kč
1633
4 600 Kč
limit (12.12.2018 18:01:37)
194
4 500 Kč
limit (12.12.2018 18:01:36)
3822
3 900 Kč
limit (12.12.2018 18:01:15)
194
3 800 Kč
3822
3 700 Kč
limit (12.12.2018 17:15:06)
194
3 600 Kč
3822
3 500 Kč
limit (11.12.2018 14:44:22)
3081
3 400 Kč
2117
3 300 Kč
limit (11.12.2018 13:25:59)
3081
3 200 Kč
2352
3 100 Kč
limit (11.12.2018 13:25:50)
3081
3 000 Kč
2352
2 900 Kč
limit (11.12.2018 13:25:43)
3081
2 800 Kč
2352
2 700 Kč
limit (10.12.2018 22:16:29)
3081
2 600 Kč
2216
2 500 Kč
2734
2 400 Kč
2352
2 300 Kč
3768
2 200 Kč
2117
2 100 Kč
2216
2 000 Kč
2325
1 900 Kč
2216
1 800 Kč
2117
1 700 Kč
627
1 600 Kč
2325
1 500 Kč
3822
1 400 Kč
4662
1 300 Kč
2117
1 200 Kč
1307
1 100 Kč
2352
1 000 Kč
2117