Evropa konec 18. stol. - Pistole s křesadlovým zámkem

Délka 48 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa konec 18. stol.
25621. Pistole s křesadlovým zámkem
Dražba ukončena:12.12.2018 18:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč