Evropa počátek 20. století - 6-ti osobní příbor - vidličky a nože, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 1189,74 g

6-ti osobní příbor - vidličky a nože, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 1189,74 g. Značeno platným puncem S-38. V původní etuji.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa počátek 20. století
87196. 6-ti osobní příbor - vidličky a nože, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 1189,74 g
Dražba ukončena:07.12.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč