Evropa, počátek 20. století - Kamenná stavebnice

Kámen, v původním balení.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa, počátek 20. století
64482. Kamenná stavebnice
Dražba ukončena:16.09.2021 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč