MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Kámen, v původním balení.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Evropa, počátek 20. století
64482. Kamenná stavebnice
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 100 Kč
limit (16.09.2021 20:38:15)
4160
2 000 Kč
6323
1 900 Kč
limit (16.09.2021 13:37:10)
4160
1 800 Kč
6323
1 700 Kč
limit (15.09.2021 22:41:03)
4160
1 600 Kč
838
1 500 Kč
6323
1 400 Kč
limit (26.08.2021 22:06:10)
4104
1 400 Kč
8248
1 300 Kč
limit (26.08.2021 12:13:13)
4104
1 200 Kč
5215
1 100 Kč
5807
1 000 Kč
5215