Evropa, počátek 20. století

64482. Kamenná stavebnice

popis: Kámen, v původním balení.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč