Evropa počátku 20. stol. - 2 ořezávače na doutníky

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa počátku 20. stol.
27888. 2 ořezávače na doutníky
Dražba ukončena:13.02.2019 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 05.02.2019 15:36:37 4822
500 Kč 27.01.2019 20:35:51 61