Evropa počátku 20. stol. - Nosiči vody

Olej na plátně, 88x68 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Evropa počátku 20. stol.
45494. Nosiči vody
Dražba ukončena:28.05.2020 22:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč