Evropa kolem pol. 20. stol. - Život ve městě

Olej na plátně fixovaném na dřevě. 49x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Evropa kolem pol. 20. stol.
40002. Život ve městě
Dražba ukončena:30.01.2020 19:20:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč