Evropa přelom 19. a 20. stol. - Andělíček s rohem hojnosti

Porcelán, výška: 15 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
301818. Andělíček s rohem hojnosti
Dražba ukončena:29.10.2019 20:18:59
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč