Evropa přelom 19. a 20. stol.

52098. Nástěnné hodiny dvouzávažové

popis: Dřevo, délka skříně 98 cm. Půlové bití. Smaltovaný ciferník. Zabrušované sklo v montáži.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 22.10.2020 20:35:27

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 800 Kč