Evropa přelom 19. a 20. stol. - Nástěnné hodiny dvouzávažové

Dřevo, délka skříně 98 cm. Půlové bití. Smaltovaný ciferník. Zabrušované sklo v montáži.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
52098. Nástěnné hodiny dvouzávažové
Dražba ukončena:22.10.2020 20:35:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč