Německo, 2. polovina 19. století

53239. Škola

popis: Porcelán, výška 24 cm, délka 35 cm. Značeno vespod.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 21:06:12

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč