Německo, 2. polovina 19. století - Škola

Porcelán, výška 24 cm, délka 35 cm. Značeno vespod.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Německo, 2. polovina 19. století
53239. Škola
Dražba ukončena:09.12.2020 21:06:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč