Německo, 2. polovina 19. století

53239. Škola

popis: Porcelán, výška 24 cm, délka 35 cm. Značeno vespod.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 12 dnů, 2 hodin

konec dražby: 09.12.2020 20:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč