Evropa přelom 19. a 20. stol.

22989. Zrcadlo

popis: Rozměr 42x63 cm.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 19:55:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 17.10.2018 13:44:55 3475