Evropa

51437. Bílozlatý briliantový prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 4,15 g

popis: Osazen diamanty moderního briliantového brusu, 6x 0,02 ct.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč