Evropa - Bílozlatý briliantový prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 4,15 g

Osazen diamanty moderního briliantového brusu, 6x 0,02 ct.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa
51437. Bílozlatý briliantový prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-58, hrubá hmotnost 4,15 g
Dražba ukončena:21.10.2020 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč