Evropa - 4 diamantové knoflíčky do náprsenky, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,95 g

Osazeno diamantovými routami. Značeno pražskou puncovní značkou 1872-1921.

Pozn.: Přiložen certifikát Puncovního úřadu. Mírně poškozeno.

Evropa
51444. 4 diamantové knoflíčky do náprsenky, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,95 g
Dražba ukončena:21.10.2020 21:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč