Evropa

51444. 4 diamantové knoflíčky do náprsenky, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 6,95 g

popis: Osazeno diamantovými routami. Značeno pražskou puncovní značkou 1872-1921.

Pozn.: Přiložen certifikát Puncovního úřadu. Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 21.10.2020 21:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 000 Kč