evropský malíř 1. pol. 20. stol.

48415. Šlechtic

popis: Kamenná "intarzie", 26x14 cm. Nesignováno Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:50:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen