evropský malíř konce 19. a začátku 20. stol. - Bílý kůň

Olej na plátně, 24x39 cm, nesignováno.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

evropský malíř konce 19. a začátku 20. stol.
1562. Bílý kůň
Dražba ukončena:26.11.2014 20:06:17
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč