evropský malíř 1. pol 19. stol. - Bitva

Olej na plátně, 61x72 cm, nesignováno, rám.

evropský malíř 1. pol 19. stol.
11982. Bitva
Dražba ukončena:29.06.2017 19:46:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč