MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 61x72 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
evropský malíř 1. pol 19. stol.
11982. Bitva
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
7 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
7 500 Kč
74
7 000 Kč
2609
6 500 Kč
121
6 000 Kč
limit (16.06.2017 11:05:40)
2576
6 000 Kč
121
5 500 Kč
limit (15.06.2017 11:35:51)
2576
5 000 Kč
limit (15.06.2017 11:35:28)
121
5 000 Kč
limit (15.06.2017 11:35:29)
2576
4 000 Kč
limit (15.06.2017 11:35:07)
121
3 900 Kč
2576
3 800 Kč
limit (15.06.2017 11:35:00)
121
3 700 Kč
2576
3 600 Kč
limit (15.06.2017 11:34:52)
121
3 500 Kč
2576
3 400 Kč
limit (14.06.2017 23:20:38)
121
3 300 Kč
1610
3 200 Kč
limit (09.06.2017 20:14:44)
121
3 100 Kč
2015
3 000 Kč
limit (07.06.2017 16:34:08)
121
2 900 Kč
2015
2 800 Kč
limit (07.06.2017 16:34:01)
121
2 700 Kč
2015
2 600 Kč
limit (07.06.2017 16:33:54)
121
2 500 Kč
2015
2 400 Kč
limit (07.06.2017 16:33:48)
121
2 300 Kč
2015
2 200 Kč
limit (07.06.2017 16:33:40)
121
2 100 Kč
2015
2 000 Kč
limit (07.06.2017 16:33:32)
121
1 900 Kč
2015
1 800 Kč
limit (07.06.2017 16:33:23)
121
1 700 Kč
2015
1 600 Kč
limit (07.06.2017 16:33:14)
121
1 500 Kč
2015
1 400 Kč
limit (07.06.2017 16:33:01)
121
1 300 Kč
2015
1 200 Kč
limit (07.06.2017 16:32:51)
121
1 100 Kč
2015
1 000 Kč
limit (05.06.2017 17:27:19)
121