evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Ze Středomoří

Olej na kartonu, 27x37 cm, monogramováno vpravo dole T. A., rám, zaskleno.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
4698. Ze Středomoří
Dražba ukončena:25.05.2016 21:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč