evropský malíř 1. pol. 20. stol. - Soubor 2 olejomaleb

Obě 32x55 cm. Nesignovány. Nerámovány.

Pozn.: Malby mírně poškozeny.

evropský malíř 1. pol. 20. stol.
21634. Soubor 2 olejomaleb
Dražba ukončena:28.06.2018 22:26:24
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 800 Kč