evropský malíř 17. stol. - Audience

Olej na plátně, 70x104 cm. Nesignováno. Evropský malíř 17. stol. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba odborně restaurována, nažehlena na druhotné plátno.

evropský malíř 17. stol.
21188. Audience
Dražba ukončena:27.06.2018 19:57:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:44 000 Kč