evropský malíř 19. stol. - Dívka s ošatkou ovoce

Olej na plátně, 99x75 cm, nesignováno, nerámováno.

evropský malíř 19. stol.
3892. Dívka s ošatkou ovoce
Dražba ukončena:28.01.2016 21:56:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč