evropský malíř 19. stol. - Bárka na moři

Olej na překližce, 16x20 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

evropský malíř 19. stol.
29469. Bárka na moři
Dražba ukončena:27.03.2019 18:41:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč