evropský malíř 19. stol. - Portrét

Olej fixovaný na kartonu, 33x35 cm. Rám.

Pozn.:Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

evropský malíř 19. stol.
36809. Portrét
Dražba ukončena:31.10.2019 21:34:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč