evropský malíř 19. stol. - Romantická krajina z podhůří s figurální stafáží

Olej na plátně, 55x69 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Odborně restaurováno. Přiložena restaurátorská zpráva.

evropský malíř 19. stol.
35249. Romantická krajina z podhůří s figurální stafáží
Dražba ukončena:25.09.2019 22:27:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč