evropský malíř 19. stol. - Rybaření u zámečku

Olej na plátně, 55x70 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena, na několika místech opravy.

evropský malíř 19. stol.
28764. Rybaření u zámečku
Dražba ukončena:27.02.2019 18:31:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč