evropský malíř 2. pol. 18. stol. - Jezdecká bitva

Olej na plátně, 52x80 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Restaurováno. Nažehleno na druhotné plátno. Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.

evropský malíř 2. pol. 18. stol.
6180. Jezdecká bitva
Dražba ukončena:27.10.2016 20:22:52
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:46 000 Kč