evropský malíř 2. pol. 18. stol.

6180. Jezdecká bitva

popis: Olej na plátně, 52x80 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Restaurováno. Nažehleno na druhotné plátno. Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem.

dražba ukončena: 27.10.2016 20:22:52

vyvolávací cena: 3 500 Kč

vydraženo za: 46 000 Kč