evropský malíř 2. pol 19. stol. - Mladík u stolu

Olej na plátně, 69x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

evropský malíř 2. pol 19. stol.
45476. Mladík u stolu
Dražba ukončena:28.05.2020 22:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč