evropský malíř 2. pol 19. stol.

45476. Mladík u stolu

popis: Olej na plátně, 69x48 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 28.05.2020 22:03:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč