evropský malíř 2. pol. 20. stol. - Konvolut 2 prací - Abstrakce

Kombinované techniky, 42x72 cm a 50x70 cm. Nesignovány. Nerámovány.

evropský malíř 2. pol. 20. stol.
307702. Konvolut 2 prací - Abstrakce
Dražba ukončena:28.02.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč