evropský malíř 2. pol. 20. stol.

307702. Konvolut 2 prací - Abstrakce

popis: Kombinované techniky, 42x72 cm a 50x70 cm. Nesignovány. Nerámovány.

dražba ukončena: 28.02.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč