evropský malíř 20. stol.

27503. Připlouvající loď

popis: Olej na plátně, 31x41 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 31.01.2019 22:05:50

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 200 Kč