evropský malíř kolem poloviny 20.století - U vody

Olej na kartonu. 60x50 cm Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

evropský malíř kolem poloviny 20.století
39800. U vody
Dražba ukončena:29.01.2020 19:57:19
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč