evropský malíř konce 18. stol.

52000. Romantické zákoutí s hradem

popis: Olej na desce, 18x20 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:38:52

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč