evropský malíř počátku 20. stol. - Lovecký pes

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 47x64 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

evropský malíř počátku 20. stol.
25259. Lovecký pes
Dražba ukončena:29.11.2018 19:54:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč