evropský sochař 1. pol. 20. stol. - Malý rybář

Patinovaný bronz, výška: 24 cm.

Pozn.: Poškozeno.

evropský sochař 1. pol. 20. stol.
3151. Malý rybář
Dražba ukončena:26.11.2015 22:28:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč