MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Patinovaný bronz, výška: 24 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
evropský sochař 1. pol. 20. stol.
3151. Malý rybář
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
2 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 000 Kč
limit (26.11.2015 22:23:57)
194
1 900 Kč
946
1 800 Kč
limit (26.11.2015 11:24:04)
194
1 700 Kč
1016
1 600 Kč
194
1 500 Kč
754
1 400 Kč
976
1 300 Kč
841
1 200 Kč
limit (06.11.2015 0:03:11)
716
1 100 Kč
841
1 000 Kč
716