MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Bronz, výška s podstavcem: 37 cm. Neznačeno.
> zpět na aukční výsledky
evropský sochař 1. pol. 20. stol.
40929. Vítěz
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 400 Kč
limit (26.02.2020 21:57:52)
2505
1 300 Kč
limit (26.02.2020 21:57:51)
6705
1 200 Kč
limit (26.02.2020 21:56:53)
6705
1 100 Kč
2505
1 000 Kč
6705