evropský malíř 19. stol. - Cestou z pastvy

Olej na plátně, 54x76 cm, vyřezávaný rám.

Pozn.: Plátno zmenšeno, přeloženo, napnuto na druhotný rám, rám silně poškozen.

evropský malíř 19. stol.
1596. Cestou z pastvy
Dražba ukončena:26.11.2014 20:35:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč