Josef Solan - Fafek - Polní cesta a Červen - kraj v Krompachu

Kombinované techniky, 43x58 cm a 32x92 cm, oba signovány F. Solan, rámovány, zaskleny.

1911 - 1984, Sobotka
Student architektury na st. vyšší průmyslové v Bratislavě. Poté se učil na malířské škole L´. Majerského. Učil se i soukromě. Vytvořil propagační pohlednice Českého Ráje.

Pozn.: Rámy poškozeny.

3433. Polní cesta a Červen - kraj v Krompachu
Dražba ukončena:26.11.2015 22:14:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč