F. Tůma - Smrkový les

Olej na kartonu, 33x35 cm, signováno vpravo dole Tuma F. 1922, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5368. Smrkový les
Dražba ukončena:28.09.2016 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč