F. Charlet

37154. Avenue de Champs-Élysées, Paris

popis: Lept, 37x28 cm. Signováno vpravo dole tužkou F. Charlet. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 13.11.2019 19:08:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 05.11.2019 14:49:54 51