F. Firado - Španělka s bubínkem

Olej na dřevě, 31x20 cm, signováno vlevo nahoře F. Firado, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

4883. Španělka s bubínkem
Dražba ukončena:26.05.2016 20:50:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč