F. Maischeider - Madona

Olej na plátně, 82x64 cm. Signováno vlevo dole F. Maischeider 1889. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

F. Maischeider
50095. Madona
Dražba ukončena:08.10.2020 20:45:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč