F. Maischeider

50095. Madona

popis: Olej na plátně, 82x64 cm. Signováno vlevo dole F. Maischeider 1889. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:27:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč