F. Mareš - Vlčí máky

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole F. Mareš. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

19535. Vlčí máky
Dražba ukončena:25.04.2018 18:16:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč