Kombinovaná technika na malířské lepence 42 x 60 cm, signovano vpravo dole, rámováno v umělecké paspartě pod sklem.
Obraz byl řadu let součástí výzdoby ambasády v USA. Mistrovská umělecká kvalitní práce virtuózně zachycující prosluněný den s panoramatem nejvýznamnějších budov v centru Prahy. Malíř teplými barevnými kontrasty umocňuje pozitivní energii prosluněného dne kolorit unikátních architektonických klenotů Prahy, včetně chrámu Sv. Mikuláše, Pražského hradu aj. významných budov. Nově vkusně rámováno, odborně vyčištěno. Sběratelská položka, galerijní vysoce kvalitní provedení.