F. Ronovský a signováno nečitelně

56781. Konvolut 2 grafických listů

popis: Lepty, 12x8 cm a 10x9 cm. Portrét ženy a Kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně. Oba signovány, 1x nečitelně. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

zbývá: 11 dnů, 11 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:50:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen