Lepty, 12x8 cm a 10x9 cm. Portrét ženy a Kostel Sv. Mikuláše na Malé Straně. Oba signovány, 1x nečitelně. 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.