Fajmon - Portrét muže s hodinkami

Kresba, 41x31 cm. Signováno vpravo dole Fajmon 58. Rám, sklo.

Pozn.: Skvrny na papíře, rám mírně poškozen.

Fajmon
308441. Portrét muže s hodinkami
Dražba ukončena:24.04.2021 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo