Fajmon - Povoz s koňmi

Kresba, 16x22 cm. Signováno vpravo dole Fajmon. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen. Rám mírně poškozen.

Fajmon
308444. Povoz s koňmi
Dražba ukončena:24.04.2021 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 22.04.2021 9:29:33 754
500 Kč 21.04.2021 19:04:35 4656