Fajnor Neogrády - Dívka u řeky

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno dole uprostřed Neogrády Fajnor. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Fajnor Neogrády
47492. Dívka u řeky
Dražba ukončena:30.07.2020 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč