Felix Kreutzer - Měsíc nad vesnicí

Olej na plátně, 38x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Vzadu štítek F. Kreutzer 1835-1876.

o autorovi: 1835-1876
Německý malíř.

48722. Měsíc nad vesnicí
Dražba ukončena:27.08.2020 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč