Felix Kreutzer

48722. Měsíc nad vesnicí

popis: Olej na plátně, 38x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu štítek F. Kreutzer 1835-1876.

o autorovi: 1835-1876
Německý malíř.

dražba ukončena: 27.08.2020 21:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč