Olej na plátně, 38x50 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
Pozn.: Vzadu štítek F. Kreutzer 1835-1876.
o autorovi: 1835-1876 Německý malíř.