Ferdinand Engelmuller

526. Na mezi

popis: Litografie, 21 x 30 cm, rám, pasparta, zaskleno, signováno vpravo dole.

dražba ukončena: 25.09.2013 20:30:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 300 Kč

300 Kč 30.08.2013 0:31:03 143