Ferdinand Horáček - Tkadlena

Olej na desce. 37x28 cm. Vpravo nahoře Ferdinand Horáček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Ferdinand Horáček
38763. Tkadlena
Dražba ukončena:11.12.2019 22:36:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč