Ferdinand Kruis - Prozession in Volendam

Litografie, 33x37 cm. Signováno v tisku Ferdinand Kruis. Volný list.

Pozn.: List mírně poškozen.

o autorovi: 1869 – 1944
Malíř a litograf ve Vídni.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč

Ferdinand Kruis
56866. Prozession in Volendam
Dražba ukončena:17.03.2021 21:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo