Litografie, 33x37 cm. Signováno v tisku Ferdinand Kruis. Volný list. Pozn.: List mírně poškozen.
o autorovi: 1869 – 1944 Malíř a litograf ve Vídni. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 68 000 Kč